Güreşçi Avatarında David Warner, Popüler Tamil Filmine Saygı Öder. Kol saati

amazing

New member
David Warner sosyal medyada komik bir Haber ile gündeme geldi.©Instagram

Avustralyalı kriket takımının açılışını yapan David Warner, ünlü Tamil film yapımcısı S Shankar’ın filmi ‘I’ için komik bir övgü paylaştı ve hatta filmi “favorilerinden biri” olarak nitelendirdi. Rutin olarak dans filmleri ve Tamil ve Telugu filmlerine övgüler paylaşan yıldız vurucu, film sahnelerinde yüzünü aktör Vikram’ın yüzüne çevirdi ve Haberyu Instagram’da yayınladı. “Favorilerimden biri. filmin adı ???” – Altyazı, hayranlar arasında çoktan viral hale gelen Haberyla birlikte okundu.

Daha önce Warner, dirsek yaralanması nedeniyle dizinin ortasında Hindistan’dan eve döndükten sonra Test kariyeri hakkında büyük bir güncelleme sağladı. Delhi’deki ikinci test sırasında da beyin sarsıntısı geçiren Warner, seçiciler onu sporun en uzun formatı için düşünmese bile 2024’e kadar uluslararası kriket oynamayı planladığını söyledi.

Warner, Hindistan’da çeşitli eski kriket oyuncularının Avustralya takım yönetimini alternatiflere bakmaya çağırmasıyla iyi bir forma sahip değildi. Warner’ın bu yıl Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) Delhi Capitals’e liderlik etmesi bekleniyor.

Warner, Sydney’de gazetecilere verdiği demeçte, “Her zaman 2024’e kadar oynayacağımı söyledim; seçiciler yerime layık olmadığımı düşünüyorsa, öyle olsun ve beyaz top meselesine geçebilirim.” Havalimanı.

“Önümüzdeki 12 ayım var, takım için çok fazla kriket var ve eğer sayı atmaya ve takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edebilirsem ve yerimi (tutabilirsem), bu benim için harika olur. takım.”

“36 yaşında (yaşında) 37 yaşında olmak (eleştirmenler için) kolay seçim.

Yerel basına “Yani benim için diğer adamların üzerindeki baskıyı alıyorsam ve kimse takımın geri kalanı için endişelenmiyorsa, bunu yapmaktan mutluluk duyarım” dedi.

Günün Öne Çıkan Videosu

Basketbol Sayesinde Hayatları Değiştiren Noida Akademisi

Bu yazıda bahsedilen konular