BALMAIN BEAUTY GELİYOR!

Barbie45

New member
BALMAIN BEAUTY GELİYOR!2011’de Balmain’in Kreatif Yöneticisi olmasından beri Olivier Rousteing, moda kesiminde bir ihtilal yaratmaya devam ediyor. Kardashian ve Jenner kız kardeşlerin öncülük ettiği #BALMAINARMY kızlarını bir ortaya getiren Rousteing, beraberinde milyonlarca moda severin ilgisini muhafazaya devam ediyor. Instagram ve toplumsal medyaya korkusuz bir yaklaşım sergileyen Rousteing, birden fazla lüks Fransız moda markasının tersine online platformlarda Balmain’in yerini vurguluyor ve dijital dünyaya ahenk sağlıyor. Artık ise moda bölümünün en sevilen markalarından biri olan Balmain, orijinal bir projeye hazırlanıyor: Güzellik!

View this post on Instagram

A post shared by Balmain (@balmain)

Markanın Instagram hesabında yayınlanan dokunaklı bir görüntüde Rousteing, 2020’de aldığı ve kendisini ‘güzellik dünyasını bir daha tanımlamasına’ niye olan ağır yanık faydalanmalarından bahsetti. Kapsayıcılık ve çeşitliliğin, Balmain Beauty’nin merkezinde yer alacağını belirten Rousteing, “Bu yeni macerada sevdiğim şey, dünyadaki tüm hoşlukları temsil etmek istemem. İstisna yok” dedi.

View this post on Instagram

A post shared by OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

“Son on yıldır, Balmain takımım ve ben modada olabileceklerin sonlarını zorladık” diyen Rousteing’in Balmain Beauty koleksiyonu Estée Lauder ailesi bünyesinde olacak. “Bugünün çeşitli neslinin yaşamak ve giyinmek istediği yolu yansıtmaya kararlıyız. ötürüsıyla, görünüşümüzü anlayan ve paylaşan partneri bulduğumuzdan emin olmadan hoşluğa hakikat adım atmamızın hiç bir yolu yoktu” diyen Rousteing, “Estée Lauder’deki grup, en başından beri, Balmain’in kendine has vizyonunu ve global lüks hoşluk paradigmasını bozma gayemizi desteklediklerini açıkça belirtti. Bunu ve Estée Lauder’in harikalık örneği olduğunu bilerek onlarla çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum” diye ekledi.

Balmain’in hoşluğa attığı adım hakkında konuşan Estée Lauder global markalar lideri Guillaume Jesel, “Balmain ve Olivier Rousteing global modanın vizyoner güçleri. Balmain cihanını genişletmek ve markanın kuvvetli, kapsayıcı ve korkusuz ruhunu açıkça yansıtan lüks hoşlukta yeni bir alan oluşturmak için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Sonbahar 2024’te satışa sunulacak yeni hoşluk markası hakkında ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak!